Valentín – inšpirácie trocha inak

Na Valentína sa pozeráme všetci rozdielne. Sú dámy, ktoré si užijú len príjemný večer so svojím partnerom v dvojici, k čomu vyhovuje športový, voľnejší outfit. Iné zas vyrazia na nejaký program či do elegantnej reštaurácie so svojou láskou. Je jedno ako sa rozhodnete s Vašim partnerom osláviť  Valentín, ukážeme Vám pár outfitov pre ľahšie rozhodovanie:

Aký je správny výber outfitu na Valentína?

Natúr alebo neutrálna farba vie byť veľmi sofistikovaná, a hodí sa do rôzneho prostredia. V tomto prípade stačí si zvoliť jeden výraznejší doplnok, aby náš outfit bol štýlový, a hneď budeme jedinečné. Avšak netreba preháňať doplnkami (na zápästie, do krku, do uší…) Nezabudni: MENEJ JE VŽDY VIAC.

Na tejto fotke Adri vidíte, že jedny väčšie náušnice a jeden opasok – v takom istom tóne – krásne doplní tento jemný outfit.

Džínsy a sneakers – zabijú Valentína?

Keď Ti prostredie, kam sa chystáte, dovolí, tak môžeš byť očarujúca aj v kombinácii džínsy – sako. Môžeš sa hrať s tým, že si pod sako dáš len jednoduchsí biely, alebo čipkovaný top, pomocou ktorého posunieš svoj outfit do Tebou chceného smeru. V prípade takýchto outfitov, jeden kvalitný doplnok – kabelka, hodinky, šperk – dvihne k sebe celý tvoj výzor. Môžeš si dať k tomu clutch a lodičky ale parádne k tomu pasujú aj sneakersky. Ver mi budeš okúzlujúca.

Keď už je reč o doplnkoch, malým kusom – či je to prívesok alebo prsteň, môžeš vniesť jemnú hru do svojho výzoru – ale zase nepreháňať to.

Kvalita hovorí sama o sebe

Oplatí sa popozerať aj mimo fast fashion obchodov. Práve jeden dizajnerský kus môže byť podkladom šatníka každej ženy. Keď si oblečieš jednoduché šaty vysokej kvality, prakticky outfit máš hotový. Ale ako všetko, aj to môže mať rôzne variácie, podľa tvojho štýlu napr. s opaskom alebo bez. Väčšinou pre dizajnerské kusy treba viac zaplatiť, ale nie je to zákonité, lebo môžno sa Ti podarí vychytiť výpredaj či akciu. Zas na druhej strane oplatí sa zainvestovať aj do takýchto kusov, budú Ťa slúžiť aj niekoľko sezónov – sú kvalitne vypracované a určite Ti neprídu naproti na ulici.

Ležérna elegancia

Nemusíš sa vzdať ležérnosti ani keď máš vyzerať elegantne. Takéto sety sú dobre kombinovateľné. Nižšie vidíš variácie, že iba s tým, ako uviažeš šatku, dosiahneš úplne iný efekt.

Klasika trochu inak

Aj klasické šaty môžu mať rôzne podoby. Pri krémových šatách vďaka výplne pri ramenách pás vyzerá ešte užší. Aj tu odporúčame jeden doplnok žiarivej farby, nech sú to topánky alebo kabelka.
Pri čiernych šatách – úplná klasika (pri čipke, treba si nesmierne dávať pozor na jej kvalitu), sme namiesto čiernych lodičiek sme vybrali radšej telové a k tomu už len náušničky.

Keď sa chceš naučiť ešte viacej o sebe, čo Ťa najviac vystihuje prihlás sa na náš základný tréning štýlu.  

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping Cart