Spoločné nakupovanie

Aby si si vybrala a zobrala domov neomylne dokonalé kusy do tvojho šatníka.

Štýlový vzhľad začína nákupom

Pri dnešnom množstve obchodov a oblečení je ťažké urobiť premyslené rozhodnutia, ktoré nám budú slúžiť na dlhú dobu.

Ktoré si máš kúpiť, v akej farbe, ktorá je tvoja perfektná veľkosť? Vydrží dlhodobé nosenie? Je dostatočne pohodlné a štýlové k môjmu životnému štýlu? Často sa stáva, že v obchode vyskúšané a odobrené kusy, až nosením ukážu, že nie sú tie pravé, a potom iba stoja v šatníku.

Skúsené a odborne zdatné oči vedia okamžite ohodnotiť nielen kvalitu, strih a typ materiálu jednotlivých kusov, ale vidia aj teba, a okamžite vidia aj tvoje farby a strihy, ktoré ti najviac sedia.

Ako prebieha spoločné nakupovanie?

Po prehliadke terénu, spoločné nakupovanie.

Pred spoločnými nákupmi pôjde tvoja osobná poradkyňa na prehliadku “terénu”, aby Teba už mohla viesť cieľavedome do obchodov, kde nájdete vhodné kusy tvojich farieb, typu postavy, osobnosti zohľadňujúc tvoju peňaženku. Teraz už zohľadní aj chýbajúce kusy v tvojom šatníku.

Počas nakupovania Ti celý čas vysvetľuje, ktorý kus Ti prečo sadne, ako vyzdvihuje Tvoju krásu a prednosti, a čo sa hodí do tvojho šatníka. Doplníme Ti šatník novými kusmi, a tak budeš mať na roky zabezpečené cieľavedomé obliekanie sa.

Koľko to stojí?

Cena spoločného nakupovania:  199 Eur/ 2 hod,

každá ďalšia hodina 99,- Eur / hod.

Pred spoločnými nákupmi sa Ti oplatí mať jasno v tvojich farbách, tónoch a strihoch, ktoré Ťa vyzdvihujú. Keď tieto veci ešte nie sú zrejmé, tak Ti odporúčame náš ZÁKLADNÝ TRÉNING ŠTÝLU alebo INDIVIDUÁLNU KONZULTÁCIU.

Vedomosti šité na mieru, aby si vedela rozpoznať farby a strihy, v ktorých môžeš sebaisto žiariť.

Sprievodcu, aby si vedela na základe čoho sa máš najlepšie rozhodnúť pri nakupovaní, aby si mala len “OBĽÚBENÉ KUSY” v tvojom šatníku.

Spoločne s tvojou osobnou poradkyňou si poskladáš svoj šatník podľa Tvojich potrieb, danosti a životného štýlu.

Shopping Cart