Online a osobné firemné tréningy štýlu, konzultácie, prednášky

Zladený vzhľad, dess code, k firme vhodný celistvý štýl, a motivačná prednáška, s majiteľkou slovenského franchisu, Adriannou Nagy Finta.

Prednáška alebo tréning, prezenčne alebo online, darčekové poukážky a možnosti odmien

Nech má akýkoľvek dobyt tvoja firma, máme na to vypracovanú konštrukciu.

Väčší zisk prostredníctvom toho, že Tvoji poradcovia, predajcovia a vedúci zamestnanci tvojej firmy vyzerajú lepšie? Efektívnejšie  fungovanie, lebo Tvoji zamestnanci sú sebaistejší?

Štýlový vzhľad, sebadôvera a sebavedomie urobí z každého zamestnanca úspešnejšieho v práci.

YURKOV firemný tréning štýlu je garanciou úspechu… Online alebo prezenčne.

Pomocou našich poradkýň štýlu predajca alebo poradca Vašej spoločnosti po firemnom tréningu štýlu presne bude vedieť, aké farby, strihy, aký štýl, dress code má nosiť, aby bol úspešný, presvedčivý, sebaistý. Spoznajú triky štýlového vzhľadu – a tak nie len profesne, ale aj výzorovo budú môcť verne reprezentovať svoju spoločnosť.

YURKOV program dáva toto vedomie Vašim kolegom na online alebo prezenčných firemných tréningoch štýlu. Cieľom programu je, aby Vaši kolegovia spoznali a praktizovali triky ešte štýlovejšieho a sebaistejšieho vzhľadu. Pretože základom profesionality je profesionálny štýl. Dôkazom toho je tých viac ako 3500 dôveryhodných a elegantných zamestnancov, ktorí sa už zúčastnili našich firemných tréningov.

Firemný dress code

Dobrý firemný dress code tak zabezpečuje jednotný a príjemný vzhľad,  že zamestnanci sa v ňom cítia dobre. Vypracovaniu firemného dress codu vždy predchádza zhodnotenie situácie, a konzultácia s vedenim firmy.

Firemný dress code predstavuje štýlové profily podla pozície. Pomocou ilustrácií a fotiek  ukáže zamestnancom firemné štandardy.

Po vyhotovení firemného dress codu vyškolíme Vašich zamestnancov.

Shopping Cart