O nás

Čo je to YURKOV?  YURKOV je Štýl. Pre každého.

Od 2010 sme obliekli viac ako 5000 žien do svojho sebavedomia, a ukazáli sme im, aký je to pocit, keď sa znovu páčia sebe samej.

Dnes sa už YURKOV na medzinárodnej úrovni vyrovná štýlu, osobnej sile a dôveryhodnosti.

Jediným cieľom naších poradkýň v salónoch YURKOV, je: aby si TY vyzerala ešte lepšie. Lebo vieme, že tým budeš sebavedomejšia, a bude Ti rásť aj tvoja osobná sila.

Členovia tímu YURKOV vždy vidia pod porch, a vedia, čo treba ešte viac zviditeľniť, aby tvoj sebaidentický, dôveryhodný vzhľad podporoval tvoju ohromujúcu osobnú silu.

YURKOV už nie len v Maďarsku, ale aj na medzinárodnej úrovni pomáha ľuďom nájsť si ich vlastný štýl na tréningoch štýlu a osobných konzultáciách.

Na sociálnych sieťach má YURKOV viac ako 82.300 sledovateľov, jej inovatívne videá videlo viac ako 1.340.000 ľudí.

Vieme: celý proces poradenstva štýlu je hlboký, citlivý a veľmi osobný pracovný proces. Popri dušesných procesoch sa sústreďujeme na fyzický svet, na prednosti a nedostatky fyzického tela, meníme postoje zafixovaných zvyklostí voči vlastnému telesnému vzhľadu, otvárame nový svetonázor pri používaní farieb.

Počas celého procesu poradenstva štýlu správadzame našich klientov a  nie riadime. Naši klienti v tomto procese nepotrebujú stylistov, lebo stylist chce práve svoj vlastný svet preniesť na osobu, stylist riadi podľa vlastného vkusu.

Pri premene nepotrebujeme svet niekoho iného, ale objaviť ten náš vlastný. Poradkyňa pre štýl skoro pri každom stretnutí otvára pre svoju klientku nové dvere, ktoré ju vedú k zmene a rozširovaniu jej vlastného sveta. Je veľmi citlivé a intímne vidieť dušu, vidieť človeka samého. Je citlivé a intímne to ukázať. V takomto prípade nechceme vidieť na sebe vkus niekoho iného, ale samu seba plnú života. Chceme ukázať vlastné kvality, aby boli v každom našom pohybe bez akéhokoľvek strachu. V harmónii, vo svete plnom vzrušení.

Poradkyne štýlu pomáhaju vyniknúť z davu. Sme tu pre Teba, mi vidíme Teba.

ORSOLYA KOVÁCS

Zakladateľkou poradenského salónu v oblasti štýlu YURKOV  je ORSOLYA KOVÁCS. Salón otvorila v roku 2012.

Kto je vlastne ONA?

Po 15 rokoch pôsobenia v obchodnom živote, po vážnom vyhorení a ešte vážnejšej kríze v osobnom živote sa rozhodla všetko zmeniť vo svojom živote.

Nechala svoju doterajšiu profesiu, trh informatiky a administratívy, a založila vlastnú spoločnosť poradenstva štýlu, o ktorej už dávno snívala.

Orsolya ako v Kalifornii aj vrámci Európy p.omáha ženám ale aj mužom svojími motivačnými prednáškami, špeciálnymi tréningami pozdvihnúť ich sebavedomie, vlastnú osobnú silu pomocou štýlu a vzhľadu.

ADRIANNA NAGY FINTA

Majiteľkou slovenského franchisu je Adrianna Nagy Finta.

Kto je vlastne ona?

Ako matka 3 detí opustila obchodný život, lebo cítila, že je konečne čas, aby sa venovala tomu, o čom už dávno snívala. Založila štúdio pre ženy, kde rôznymi cvičeniami, tréningami a správnou životosprávou pomáha ženám, kde ich v prvom rade učí, aby mali držanie a nie len tela ale hlavne to vnútorné.

Vždy hľadá nové spôsoby a cesty, a pomocou čo najviac informácií radiť a pomáhať. A nakoľko móda a štýl boli vždy jej koníčkom, tak sa dostala aj k Orsolye, kde hneď vedela, že je na správnom mieste. Profesionalita, obrovská znalosť Orsolyi jej dala to správne odhodlanie, a hneď začala u nej študovať a stala sa poradkyňou štýlu. Veľa sa naučila a stále sa učí od nej.

Od tohto momentu bolo pre ňu úplne samozrejmé, že to, čo sa naučila v Budapešti chce priniesť aj domov, lebo to každá žena potrebuje.

Oddanosť a odhodlanie ich dvoch je vhodný základ toho, aby všetkým našim slečnám, matkám, dámam mohli ukázať cestu k vlastnej sebadôvere.

Shopping Cart