Spoznaj silu svojho vlastného štýlu.

Konzultácie individuálne a v pároch

Predstav si...

Keď sa ráno pozrieš do zrkadla, máš rada to čo vidíš a koho vidíš.

Cíťiš, že sa máš dobre a vyzeráš dobre. Všetko je v poriadku, veď si prekrásna.

Chcela by si začínať každý deň takto?

Ako prebieha konzultácia?

Čaká Ťa u nás v YURKOVE mimoriadne intímna a bezpečná atmosféra. Možno na ceste k nám budeš mať trocha obavy, čo sa u nás s Tebou udeje, alebo ako sa budeš cítiť. Ale Tvoje obavy sa po pár minútach rozplynú, postará sa o to tvoja osobná poradkyňa.

Toto cca 2 hodinové poradenstvo bude len o Tebe, v čom vyzerás čo najženskejšie, najmladistvejšie a najsexi. Začíname krátkym rozhovorom, vytvoríme tvoj ŠTÝLOVÝ PROFIL, a porozprávame sa o tvojich predstavách a cieľoch ohľadne tvojho výzoru.

Potom nasleduje praktická časť: pomocou farebných šatiek pozrieme, či Ti studené alebo teplé tóny svedčia viac, ako aj ku ktorému typu ročného obdobia si najbližšie. Na základe tohto si povieme ktoré farby, materiály, doplnky a šperky sa Ti oplatia nosiť.

Keď už presne poznáš svoje farby, materiály, farbu kovu, doplnky, pozrieme sa na nami vypracované metodiky, ktoré typy postavy sú v tvojej siluete. Tvoja osobná poradkyňa Ti presne ukáže, ktoré strihy a štýly sedia k tvojmu typu postavy. Toto si pozriete cez niekoľko outfitov, ktoré štýly Ti sadnú najviac a zdôrazňujú tvoje danosti.

Zážitok na celý život.

Čo sa stane potom?

Po tejto skúsenosti bude nakupovanie pre Teba jednoduchšie,
a oveľa vedomejšie si budeš vyberať svoje každodenné oblečenie.

Keby si sa chcela podeliť o tento zážitok so svojim partnerom, kamarátkou, maminou alebo sestrou, príďte k nám spolu na konzultáciu v pároch, kde obidvaja dostanete tie isté vedomosti a skúsenosti. V tomto prípade konzultácia trvá cca. 3 hodiny.

Koľko to stojí?

Cena individuálnej konzultácie: 209,- Eur/ os
Cena konzultácie v pároch: 339,- Eur / pár

Shopping Cart